tr eng
Eren TÜMER
2003 yılında Lefke Avrupa Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun oldu. 2004 yılında Kıbrıs, İzmir ve 2005 – 2007 yılları arasında Adana’da olmak üzere çeşitli mimarlık ofislerinde çalıştı. 2007 yılında Eren Tümer Mimarlık Ofisi (E.T.M.O.) yu kurdu. 2007 yılından 2014 yılına kadar, konut, kamu yapıları, eğitim yapıları, kentsel ölçekte projeler, ticari yapılar gibi farklı bir çok tipolojide projeler üreterek önemli tecrübeler kazandı. Yine aynı dönemde çeşitli ulusal çapta mimari proje yarışmalarına katılarak bu alanda da çalışmalar yaparak derece aldı. Studio Eikite Mimarlık Ofisi kurucu ortağı olarak aynı alanlarda çalışmalarına devam etmektedir.
Evren SAĞOL
2001 yılında Çukurova Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun oldu. Sonrasında 2004 yılında İstanbul Teknik Üniversitesinde yüksek lisansını tamamladı. Ardından 2009 yılına kadar Adana’ da mimarlık ofisinde çalıştı. 2009 yılında kendi mimarlık ofisini kurarak sağlık yapıları, konut ve eğitim yapıları gibi çeşitli alanlarda önemli mimari projeler üretti. Studio Eikite Mimarlık Ofisi kurucu ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda Çukurova Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde yarı zamanlı olarak proje derslerine girmektedir.
Tolga TAŞKIN
2000 yılında Çukurova Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun oldu. 2000 yılından 2014 yılına kadar inşaat sektöründe iç mekan tasarımı üzerine proje, danışmanlık ve uygulama alanlarında çalışmalar yaptı. Studio Eikite Mimarlık Ofisi kurucu ortağı olarak aynı alanda çalışmalarını sürdürmektedir.